شرکت سهامی بیمه ایران نمایندگی مهدی کاظم پور کد 31537
تمامي کالا و خدمات اين فروشگاه ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است امروز : چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 زمان ورود : 00:14

 

سـامانـه خریـد آنلایـن بیمـه نامـه


  بیمه های اشخاص

  بیمـــه نـامـــه زنــدگــی " مـــــان "


  فردا همین امروز ساخته می شود ......

   شرکت بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بیمه‌ی ایرانی و شرکتی پیشرو، با هدف ارایه مناسب ترین پوشش بیمه ای و تامین نیازهای آحاد مردم، اقدام به طراحی و ارایه بیمه‌ی زندگی "مان" نموده است  بیمه‌ی زندگی "مان" داشتن آرامشی پایدار در این عصر ناپایدار . افراد زیادی تصور می کنند بیمه‌ی زندگی هم هزینه دارد و هم ابزاری پیچیده است! این در حالی است که "مان" ابزاری است قوی و انعطاف پذیر برای محافظت از زندگی خودتان و زندگی کسانی که دوست شان دارید. "مان" به کمک شما می آید و مشکلات امروز و فردای شما را در نظر گرفته و به حل آنها کمک می کند، در این صورت خرید بیمه‌ی زندگی "مان" ارزشمند خواهد بود. بیمه‌ی زندگی "مان" این امکان را فراهم می نماید، بدون تغییر در شرایط فعلی، امنیت، آرامش و امید را به عزیزان تان هدیه کنید.  گاهی یک بیمه نامه، فقط یک خواسته شما را برآورده می سازد، اما بیمه زندگی "مان" متناسب با خواسته ها و نیازهای شما طراحی شده و می تواند ترکیبی از مهم ترین خواسته های شما را برآورده سازد . 

  مزایای بیمه ای " مــان "

  عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد.

  پرداخت 5 تا 35 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده با توجه به شرایط بیمه ‌‌‌‌‌‌نامه .

  پرداخت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه (پوشش فوت به هرعلت + پوشش حادثه 3 )

  پرداخت تا 100 درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم بیمه شده بر اثر حادثه.

  پرداخت تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث به بیمه شده .

  پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.

  پرداخت 1 تا 3برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه بیمه گذار و به مدت ده سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثرحادثه بیمه شده

  پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثربه مدت 7 روز.

  پرداخت 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه گذار به بیمه شده هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.

  معافیت استفاده کنندگان از مالیات بر درامد و ارث

  پرداخت تا 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.

  پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

  امکان ادامه پوشش های تبعی بیمه نامه در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار و تامین حق بیمه از محل ذخیره ریاضی

  مزایای سرمایه گذاری  " مــان "

  در بیمه زندگی مان، بیمه گذار علاوه بر سود علی الحساب تضمینی، در 85 درصد منافع حاصله از سرمایه گذاری بیمه گر بر روی ذخیره بیمه نامه مشارکت دارد

  امکان تبدیل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بیمه بازنشستگی در پایان مدت بیمه نامه .

  ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر موارد  ...

  امکان دریافت وام تا 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم بدون نیاز به ضامن

  امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی ، در صورت وجود ارزش بازخریدی

   

  دانلود بروشر بیمه نامه

  دانلود جدول ارزش بازخرید برای سن 30 سال


  چرا باید بیمه نامه مسئولیت داشته باشم ؟

  لازم است چند ماده از قوانین مسئولیت مدنی مصوب 7 اردیبهشت 1339 را برای شما صاحب پارکینگ یا نمایشگاه خودرو گوش زد کنم .

  ماده 1 - هر کس بدون مجوز قانونی عمداً یا در نتیجه بی‌احتیاطی به جان یا سلامتی یا مال یا آزادی یا حیثیت یا شهرت تجارتی یا به هر حق دیگر‌ که به موجب قانون برای افراد ایجاد گردیده لطمه‌ای وارد نماید که موجب ضرر مادی یا معنوی دیگری شود مسئول جبران خسارت ناشی از عمل خود ‌می‌باشد .

  ماده 5 - اگر در اثر آسیبی که به بدن یا سلامتی کسی وارد شده در بدن او نقصی پیدا شود یا قوه کار زیان‌ دیده کم گردد و یا از بین برود و یا موجب ‌افزایش مخارج زندگانی او بشود واردکننده زیان مسئول جبران کلیه خسارات مزبور است .

  ‌ماده 6 - در صورت مرگ آسیب‌دیده زیان شامل کلیه هزینه‌ها مخصوصاً هزینه کفن و دفن می‌باشد اگر مرگ فوری نباشد هزینه معالجه و زیان ناشی‌از سلب قدرت کار کردن در مدت ناخوشی نیز جزء زیان محسوب خواهد شد .

  نتیجه گیری :

  با توجه به وجود چنین قوانینی  در کشورمان شما صاحب پارکینک یا نمایشگاه با توجه به اینکه همیشه تعدادی اتومبیل متعلق به مردم نزد شما امانت می باشد در صورت وقوع حوادثی چون آتش سوزی ، سرقت ، شکست شیشه خودرو و یا حوادثی که منجر به فوت یا نقص عضو مشتریان شما در محدوده پارکینگ شود شما به عنوان مدیر و صاحبکار موظف به زیان وارده ( مالی ، جانی )  به مردم هستید  لذا شرکت سهامی بیمه ایران برای حمایت شما در صورت وقوع چنین حوادثی بیمه ی مسئولیت صاحبان نمایشگاه و پارکینگ اتومبیل را به شما پیشنهاد می کند .

  معرفی بیمه ی مسئولیت صاحبان نمایشگاه و پارکینگ 

  موضوع بیمه نامه  : تامین خسارت های جانی و مالی ناشی از وقوع حادثه در داخل پارکینگ ، بدین معنی که چنانچه خسارت جانی به اشخاص ثالث و خسارت مالی ناشی از خطرات تحت پوشش به خودروهای پارک شده در پارکینگ وارد آید بیمه ایران پس از احراز مسئولیت بیمه گذار نسبت به جبران خسارت اقدام خواهد نمود  .

  خطرات تحت پوشش :

  1-    خسارت های ناشی از آتش سوزی  خودروهای پارک شده در پارکینگ

  2-    خسارت خودرو های سرقت شده از پارکینگ

  3-    خسارت ناشی از شکست شدن شیشه خودرو های پارک شده در پارکینگ

  حق بیمه :

  حق بیمه بیمه مسئولیت صاحبان پارکینگ یا نمایشگاه خودرو بر اساس ظرفیت نمایشگاه یا پارکینگ ، مدت بیمه ، تعهدات بیمه نامه تعیین میگردد به عنوان مثال حق بیمه یک پارکینگ شبانه روزی روباز با ظرفیت 10 خودرو با پوشش خسارت های ناشی از آتش سوزی ، سرقت کلی و شکست شیشه به شرح زیر است  :

  هزینه پزشکی برای هر نفر در هر حادثه

  200.000.000

  ریال

  هزینه پزشکی در طول مدت بیمه

  400.000.000

  ریال

  غرامت فوت و نقص عضو برای هر نفر تا سقف

  2.700.000.000

  ریال

  غرامت فوت و نقص عضو در طول مدت بیمه

  5.400.000.000

  ریال

  خسارت مالی برای هر خودرو تا سقف

  1.000.000.000

  ریال

  خسارت مالی در طول مدت بیمه تا سقف

  10.000.000.000

  ریال

                                   حق بیمه سالیانه

  13.000.000 ریال

  فرانشیز :

  فرانشیز سرقت کلی ۲۰% و فرانشیز سایر موارد ۱۰% به عهده بیمه گذار می باشد  .

  جهت خرید بیمه نامه لطفا از طریق فرم زیر اعلام کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .


  بیمه نامه آتش سوزی واحد های غیر صنعتی

  طـــرح جـامـع اصنــاف


  بیمه آتش سوزی ، تأمین خسارت و جبران زیانهای مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش سوزی به اموال و دارائیهای منقول و یا غیرمنقول بیمه گزار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد میشود. بنابراین در بیمه آتش سوزی، خسارتهای مالی مورد تأمین قرار میگیرند نه خسارتهای جانی و بدنی. کلیهبازرگانان، تجار، تولید کنندگان و تمامی افرادی که نوعی کالای ارزشمند را در سطح کشور جابجا می کنند به این بیمه نامه نیاز دارند . خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش سوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخگویی بیمه گزار شود نیز همراه پوشش خطرآتش سوزییا به طور جداگانه از طریق بیمه نامه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه گران قرار می گیرند.

   

  الف : خطرات اصلی  :

  در این بیمه نامه کلیه  واحدهای صنفی در قبال خطرهای ناشی از آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه  ، زلزله ، سرقت با شکست حرز ، مسئولیت مالی بیمه گذار در برابر همسایگان ، وقفه در فعالیت ( عدم النفع ) ، هزینه پاکسازی محل تحت پوشش قرار خواهند گرفت .

  ب : خطرات اضافی تبعی :

  در این بیمه نامه بیمه گذاران می توانند اغلب خطرات تبعی اضافی از جمله  سیل ، طوفان ، سقوط هواپیما و هلی کوپتر ، ضایعات ناشی از ترکیدگی لوله آب و ضایعات ناشی از آب باران و برف و غیره را نیز می توانند با پرداخت حق بیمه مربوطه به موجب الحاقی به این بیمه نامه اضافه نموده و تحت پوشش قرار داد .

   

  حق بیمه این بیمه نامه از دو بخش ثابت و متغیر تشکیل شده است که حق بیمه بخش ثابت آن مطابق تعهدات  جدول ذیل  256.000 ریال و حق بیمه متغیر آن با توجه به نوع فعالیت محل مورد بیمه تعیین می گردد . تعهدات این بسته بیمه ای تا 20 برابر قابل افزایش می باشد .

   

  پرسشنامه باید توسط بیمه گذار یا نماینده واجد صلاحیت وی تکمیل گردد و به امضای وی و در صورت شخصیت حقوقی بودن بیمه گذار،ممهور به مهر وی گردد.لازم به ذکر است که پرسشنامه جزء لاینفک بیمه نامه صادره بوده و بیمه نامه بر اساس اطلاعات آن صادر گردیده و به آن استناد می گردد بنابراین ضروری است بیمه گذار کلیه اطلاعات آن را صادقانه و بطور کامل تکمیل نماید.

   

  حداقل تعهدات  بیمه نامه فوق الذکر به شرح جدول ذیل میباشد :

   

  ردیف

  شـــــــرح مـــــورد بیمـــه

  ســـرمــایــه

  ( ریال )

  1

  ساختمان ، تاسیسات در مقابل خطرهای آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه ، زلزله

  30.000.000

  2

  موجودی و محتویات در مقابل خطرهای آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه ، زلزله

  70.000.000

  3

  سرقت با شکست حرز

  20.000.000

  4

  وقفه در فعالیت ( عدم النفع )

  5.000.000

  5

  هزینه پاکسازی محل پس از وقوع خطرهای آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه ، زلزله

  2.000.000

  6

  مسئولیت خسارت مالی در برابرهمسایگان ناشی از آتش سوزی ، انفجار  

  20.000.000

   

  شرایط و مراحل و مواردی که در صدوربیمه نامه های آتش سوزی باید مورد توجه قرار گیرد بشرح ذیل می باشد :

  تکمیل پرسشنامه توسط بیمه گذار :  فرم چاپی تحت عنوان برگ پیشنهاد بیمه که حاوی اطلاعاتی می باشد توسط   بیمه گذار تکمیل و امضاء می شود که مبنای بیمه نامه های آتش سوزی قرار می گیرد .

  پیشنهاد تکمیل شده توسط صادر کننده بیمه نامه مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که نیاز به بازدید از محل موردبیمه احساس شود توسط کارشناسان بازدید اولیه از محل مورد بیمه بازدید بعمل آمده و گزارش مربوطه جهت صادر کننده بیمه نامه ارسال می گردد و صادر کننده بیمه نامه با بررسی و مطالعه مجدد برگ پرسشنامه و گزارش بازدید اولیه تهیه شده در مورد امکان صدور بیمه نامه آتش سوزی تصمیم لازم را اخذ و با توجه به وضعیت ریسک نسبت به صدور بیمه نامه اقدام می نماید .پس از تهیه پیش نویس، بیمه نامه مورد نظر بر روی فرم بیمه نامه های آتش سوزی مورد عمل بیمه گر، تایپ، نسخه اصلی آن جهت پرداخت حق بیمه به بیمه گذارارائه می گردد .

   

  بیمه گذار می تواند حق بیمه را با مراجعه به سیستم پرداخت پورتال به سه شکل زیر پرداخت نماید و سند را ثبت نماید :

  1 . چک ( چک در وجه شرکت سهامی بیمه ایران )

  2 . واریز به بانک (  فیش بانکی )

  3 . پرداخت آنلاین ( پرداخت اینترنتی )

   

   

  دانلود بروشر بیمه نامه آتش سوزی طرح جامع اصناف


  بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی ( سما )

  بیمه های اشخاص

  بیمه نامه عمر و حوادث انفرادی سما و حامیان سلامت


  الف : شرایط اختصاصی بيمه نامه عمر و حوادث انفرادی سما عبارتند از : 

  ۱. این بیمه نامه به کلیه اقشار مختلف جامعه قابل عرضه می باشد .
  ۲. سقف سنی بیمه شدگان حداقل ۵ سال تمام و حداکثر ۷۰ سال تمام می باشد .
  ۳. مدت پوشش بیمه ای این بیمه نامه یک سال تمام و از ساعت ۲۴ روز صدور آن خواهد بود .
  ۴. پوشش های بیمه ای در این بیمه نامه به این شرح می باشد :
  الف : جبران غرامت فوت بیمه شده به هر علت مانند ، فوت به علت  بیماریهای  فراگیر (  کرونا ، سارس  و .... )  و یا انواع سکته ، انواع سرطان  و غیره بمبلغ سیصد میلیون ریال   ( 300.000.000 ریال )
  ب : جبران غرامت فوت ناشی از حوادث مشمول بیمه بمبلغ ششصد میلیون ریال ( 600.000.000 ریال )


   مبلغ حق بیمه هر نفر بیمه شده سالیانه مبلغ 1.200.000 ریال می باشد


  ب : شرایط اختصاصی بيمه نامه عمر و حوادث انفرادی حامیان سلامت  عبارتند از : 

  ۱. این بیمه نامه با تخفیف ویژه ، صرفا به کادر محترم درمان درگیر مبارزه با کرونا قابل عرضه می باشد .
  ۲. سقف سنی بیمه شدگان حداقل ۵ سال تمام و حداکثر ۷۰ سال تمام می باشد .
  ۳. مدت پوشش بیمه ای این بیمه نامه یک سال تمام و از ساعت ۲۴ روز صدور آن خواهد بود .
  ۴. پوشش های بیمه ای در این بیمه نامه به این شرح می باشد :
  الف : جبران غرامت فوت بیمه شده به هر علت مانند ، فوت به علت  بیماریهای  فراگیر (  کرونا ، سارس  و .... )  و یا انواع سکته ، انواع سرطان  و غیره بمبلغ سیصد میلیون ریال   ( 300.000.000 ریال )
  ب : جبران غرامت فوت ناشی از حوادث مشمول بیمه مبلغ ششصد میلیون ریال ( 600.000.000 ریال )


   مبلغ حق بیمه هر نفر بیمه شده سالیانه مبلغ 850.000 ریال می باشد


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مهدی کاظم پور می باشد