بیمه های اشخاص >> بیمه نامه حوادث خانواده
تمامي کالا و خدمات اين فروشگاه ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است امروز : دوشنبه 22 مهر 1398 زمان ورود : 16:23

 

ورود به سامانه

نام کـاربری
کلمه عبور


واحد پشتیبانی

بیمه های اشخاص >> بیمه نامه حوادث خانواده

بیمــــه اشخـــاص

حـوادث خـــانــواده


 در این بیمه‌نامه سرپرست  خانواده با پرداخت حق‌بیمه، کلیه افراد خانواده را در مقابل حوادث در تمام ساعات شبانه‌روز در داخل و خارج از کشور بیمهمی‌نماید. در این نوع بیمه‌نامه تعهدات بیمه‌گر شامل فوت، نقص عضو و از کارافتادگی دائم (کلی و جزیی) ناشی ازحوادث مشمول بیمههمسر و فرزندان بیمه‌گزار می‌باشد.همانطور که می‌دانید، در قراردادهای بیمه حوادث گروهی معمولاً کلیه کارکنان موسسه با شرایط خاص و سرمایه‌های معین یا تناسبی از حقوق، تحت پوشش بیمه حوادث و یابیمه حوادث تکمیلی عمر می‌باشد، قرار می‌گیرند و در زمان بروز خطرات فوت و نقص عضو و از کارافتادگی دائم و کامل غرامت آن به استفاده کننده و یا بیمه شده پرداخت می‌گردد. ضمناً در صورت تعهد پرداخت غرامت روزانه از کارافتادگی موقت در قرارداد بیمه حوادث جمعیغرامت مربوطه به بیمه شده پرداخت خواهد شد.

نکته مهم در بیمه نامه های حوادث آن است که سرمایه هزینه پزشکی نمی تواند از %10 سرمایه فوت و نقص عضو بیشتر باشد.

سقف سنی در این نوع بیمه نامه ها 75 سال بوده و برای بیمه شدگان بالاتر از 75 سال به ازاء هرسال %10 حق بیمه اضافه از بیمه شدگان اخذ می گردد. در این نوع بیمه نامه معاینات پزشکی برای بیمه شدگان وجود ندارد. اما اعمال مدیریت ریسک بر عهده مدیران و روسای شعب می باشد

تمام اقشار جامعه بدون محدودیتی می توانند از بیمه نامه حوادث خانواده استفاده نمایند.

با توجه به شرایط مندرج دربیمه نامه ممکن است خطرات در یکی از سطوح ذیل مورد پوشش قرار گیرد:

پوشش اصلی:

  • غرامت فوت و نقص عضو ناشی از حادثه
  • غرامت روزانه بستری در بیمارستان
  • غرامت روزانه عمومی ( فقط برای مشاغل آزاد )
  • هزینه پزشکی ناشی از حادثه

پوشش اختیاری:

  1. خطرات زلزله و آتشفشان

شرایط عمومی یا متن بیمه نامه در واقع مفاد قرارداد فیمابین بیمه گر و بیمه گذار بوده که به امضای بیمه گر رسیده و تحویل بیمه گذار می گردد.کلیه جزئیات بیمه نامه به مانند پوششها ، استثنائات ، وظایف و تعهدات بیمه گر و  بیمهگذار،مهلت اعلام خسارت،مرجع حل اختلاف و سایر موارد در آن درج گردیدهاست.شرایط عمومی بسته به نوع بیمه نامه صادره می تواند یک یا چندین  صفحه باشد و همچنین شرایط عمومی در هرنوع بیمه نامه ثابت می باشد.

 

مدارک جهت صدور بیمهنامه تنها کارت ملی یا شناسنامه جهت احراز هویت بیمه گذار و اعضاء خانواده وی جهت صدور بیمه نامه می باشد . ابتدا می بایستی فرم پیشنهاد را تکمیل و براساس آن توسط  سیستم بیمه نامه صادر می گردد.

  1. تکمیل فرم پیشنهاد
  2. صدور بیمه نامه حوادث خانواده
  3. تحویل به بیمه گذار

پرسشنامه باید توسط بیمه گذار یا نماینده واجد صلاحیت وی تکمیل گردد و به امضای وی و در صورت شخصیت حقوقی بودن بیمه گذار،ممهور به مهر وی گردد.لازم به ذکر است که پرسشنامه جزء لاینفک بیمه نامه صادره بوده و بیمه نامه بر اساس اطلاعات آن صادر گردیده و به آن استناد می گردد بنابراین ضروری است بیمه گذار کلیه اطلاعات آن را صادقانه و بطور کامل تکمیل نماید.

به ازای هر یک از اعضاء خانواده حداقل مبلغ 10.000 ریال و حداکثر 100.000 ریال می باشد که بنا به درخواست بیمه گذار قابل تغییر می باشد .

بیمه گذار می تواند بعد از دریافت اصل بیمه نامه مبلغ حق بیمه را به دو روش پرداخت نماید .

واریز به بانک (  فیش بانکی )

پرداخت آنلاین ( پرداخت اینترنتی )

 

دانلود بروشر بیمه نامه حوادث خانواده

 


Copyright © 2014 iran insurance co agent 31537 . All rights reserved

Powered By : www.kazempoor.ir | Seo by Mehdi Kazempoor