بیمه های اشخاص >> بیمه نامه جامع زندگی
تمامي کالا و خدمات اين فروشگاه ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است امروز : دوشنبه 22 مهر 1398 زمان ورود : 16:29

 

ورود به سامانه

نام کـاربری
کلمه عبور


واحد پشتیبانی

بیمه های اشخاص >> بیمه نامه جامع زندگی

بیمه های اشخاص

بیمـــه نـامـــه جـــامـــع زنـــدگــــی


شرایط بيمه نامه عبارتند از :

1.      داشتن حداقل 1 سال تمام  و حداکثر 70 سال تمام

2.      حداقل مدت قرارداد 5 سال و حداکثر 55 سال

3.      حداقل سرمایه فوت بیمه نامه 10.000.000  ریال و حداکثر 1.000.000.000 ریال

4.      نحوه پرداخت حق بیمه ( ماهیانه ، سالیانه ، یکجا )

 

مزاياي اين بيمه نامه عبارتند از :

  1. در صورت فوت طبیعی بیمه شده :

پرداخت سرمایه فوت بیمه نامه به علاوه ذخیره ایجاد شده تا زمان فوت به استفاده کنندگان

 مثلا اگر سرمایه فوت 100.000.000  ریال باشد و سود حاصل از سرمایه گذاری در بیمه نامه در زمان فوت 87.086.000 ریال شده  باشد شرکت  بیمه ایران مبلغ 187.086.000 ریال به ذینفع پرداخت می کند .

  1. در صورت فوت بر اثر حادثه بیمه شده  :

پرداخت حداکثر 4 برابر سرمایه فوت بیمه نامه به علاوه ذخیره ایجاد شده تا زمان فوت به استفاده کنندگان ( ر صورتیکه بیمه گذار و بیمه شده یکی باشد)

مثلا اگر سرمایه فوت 100.000.000  ریال باشد و سود حاصل از سرمایه گذاری در بیمه نامه در زمان فوت 87.086.000 ریال شده  باشد شرکت  بیمه ایران مبلغ 487.086.000 ریال به ذینفع پرداخت می کند .

توضيح :  ذخيره رياضي بيمه نامه مبلغي است كه هر ساله پس از كسر هزينه ها و حق بيمه خطر فوت از كل حق بيمه، باقي مي ماند و با ذخيره رياضي بيمه نامه در پايان سال قبل جمع شده و هرساله معادل نرخ بهره فني (سود تضمين شده قرارداد )، درصد سود معيني به آن اضافه مي گردد.

  1. پوشش امراض خاص :

در صورتیکه در طول مدت اعتبار بیمه نامه ، طبق تشخیص پزشک معتمد بیمه ایران ،‌ بیمه شده دوچار بیماریهای خاص شود حداکثر مبلغ 50.000.000 ریال برای کودکان  و حداکثر مبلغ 100.000.000 ریال برای بزرگسالان غرامت بعنوان کمک هزینه پزشکی به وی پرداخت می گردد

بیماریهای خاص عبارتند است :

بزرگسالان : هر گونه عارضه جسمی و اختلال در اعمال طبیعی اعضاء و جهاز مختلف بدن که ناشی از بروز سکته قلبی ، سکته مغزی ، سرطان ، پیوند اعضاء اصلی بدن ، جراحی عروق قلبی ( کرونر ) باشد .   

کودکان و نوجوانان : : هر گونه عارضه جسمی و اختلال در اعمال طبیعی اعضاء و جهاز مختلف بدن که ناشی از فلج اطفال  ، آسیب مغزی ، تب روماتیسمی   پیوند اعضاء اصلی بدن ، سرطان باشد .

  1. معافیت از پرداخت حق بیمه :

در صورتیکه در طول مدت اعتبار بیمه نامه ، طبق تشخیص پزشک معتمد بیمه ایران بیمه شده دوچاراز کارافتادگی دائم بشود از زمان بروز این عارضه تا پایان قرارداد از پرداخت حق بیمه معاف میگردد .

 تذکــــر مهـــم :  این پوشش برای قرارداد هایی می باشد که بیمه گذار و بیمه شده یک نفر باشد ( شخص واحد )

  1. اعطای وام به اعتبار بیمه نامه :

 پرداخت وام حداکثر تا 90% ارزش بازخریدی بیمه پس از گذشت 2 سال از تاریخ شروع بیمه نامه با نرخ بهره 4 درصد  بيشتر از  نرخ   بهره فني  بیمه نامه بدون  ضامن به دفعات

مثلا اگر بعد از گذشت 5 سال ارزش بازخریدی بیمه نامه 26.810.000 ریال شده باشد شرکت بیمه ایران 90٪ مبلغ ارزش بازخرید را  با نرخ بهره 4%  بالاتر از نزخ سود تضمینی قرارداد بدون ضامن به شما پرداخت می کند و شما می توانید بعد از تسویه وام مجدداً درخواست وام نمائید .

  1. مشارکت در سرمایه گذاری شرکت سهامی بیمه ایران :

 استفاده کنندگان از بیمه نامه در صورت فوت و یا حیاط بیمه شده در 85% از سود حاصل از سرمایه گذاری بیمه نامه با شرکت سهامی بیمه ایران مشارکت دارند .

توضيح :  مشاركت در منافع بيمه نامه در پايان هر سال مالي و پس از تشكيل ترازنامه مربوطه تعيين و درصورت تحقق آن، 85% منافع مذكور به عنوان سرمايه اضافي به سرمايه مندرج در بيمه نامه ( با احتساب تعديلات سالانه ) افزوده مي گردد. شايان ذكر است مشاركت در منافع بيمه نامه هاي عمر قطعي نبوده و تابع عملكرد مالي شركت خواهد بود.

  1. قابلیت انصراف از ادامه بیمه نامه و بازخرید آن :

درصورت انصراف بيمه گذار از ادامه قرارداد بيمه، مبلغ ارزش بازخريد بيمه نامه به بيمه گذار پرداخت مي گردد.

  1. تعیین ذینع ( استفاده کنندگان ) و یا تغییر آن :

بیمه گذار حق دارد استفاده کنندگان بیمه نامه را با موافقت کتبی بیمه شده در هر مقطع از زمانی بیمه نامه هم از نظر حقیقی و یا حقوقی بودن و هم از نظر حق السهم تغییر دهد . 

  1. پرداخت سرمایه بیمه نامه در پایان قرارداد :

 امكان دريافت ذخيره رياضي بيمه نامه در پايان مدت قرارداد بیمه نامه می تواند به صورت یکجا ( مبلغ ثابت ) ، مستمری مادام العمر ، مستمری مدت مشخص  باشد که طبق تقاضی بیمه گذار مشخص میشود.

 

  دانلود شرایط خصوصی بیمه نامه جامع زندگی ، کودکان و نوجوانان

  دانلود جدول مذاکره بیمه نامه جامع زندگی ، کودکان و نوجوانان       

 


Copyright © 2014 iran insurance co agent 31537 . All rights reserved

Powered By : www.kazempoor.ir | Seo by Mehdi Kazempoor