شرکت سهامی بیمه ایران >> نمایندگی مهدی کاظم پور >> عضویت در باشگاه مشتریان
تمامي کالا و خدمات اين فروشگاه ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است امروز : شنبه 1 آبان 1400 زمان ورود : 17:45

 

فرم عضویت در باشگاه مشتریان
نام و نام خانوادگی
تلفن ثابت
تلفن همراه
شغل
آدرس


  بیمه های اشخاص

  بیمـــه نـامـــه زنــدگــی " مـــــان "


  فردا همین امروز ساخته می شود ......

   شرکت بیمه ایران به عنوان اولین شرکت بیمه‌ی ایرانی و شرکتی پیشرو، با هدف ارایه مناسب ترین پوشش بیمه ای و تامین نیازهای آحاد مردم، اقدام به طراحی و ارایه بیمه‌ی زندگی "مان" نموده است  بیمه‌ی زندگی "مان" داشتن آرامشی پایدار در این عصر ناپایدار . افراد زیادی تصور می کنند بیمه‌ی زندگی هم هزینه دارد و هم ابزاری پیچیده است! این در حالی است که "مان" ابزاری است قوی و انعطاف پذیر برای محافظت از زندگی خودتان و زندگی کسانی که دوست شان دارید. "مان" به کمک شما می آید و مشکلات امروز و فردای شما را در نظر گرفته و به حل آنها کمک می کند، در این صورت خرید بیمه‌ی زندگی "مان" ارزشمند خواهد بود. بیمه‌ی زندگی "مان" این امکان را فراهم می نماید، بدون تغییر در شرایط فعلی، امنیت، آرامش و امید را به عزیزان تان هدیه کنید.  گاهی یک بیمه نامه، فقط یک خواسته شما را برآورده می سازد، اما بیمه زندگی "مان" متناسب با خواسته ها و نیازهای شما طراحی شده و می تواند ترکیبی از مهم ترین خواسته های شما را برآورده سازد . 

  مزایای بیمه ای " مــان "

  عدم محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد.

  پرداخت 5 تا 35 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده با توجه به شرایط بیمه ‌‌‌‌‌‌نامه .

  پرداخت 5 تا 140 برابر حق بیمه سالیانه به استفاده کننده(گان) در صورت فوت بیمه شده بر اثر حادثه (پوشش فوت به هرعلت + پوشش حادثه 3 )

  پرداخت تا 100 درصد سرمایه فوت به هر علت در صورت نقص عضو و یا از کار افتادگی کلی و جزئی دائم بیمه شده بر اثر حادثه.

  پرداخت تا 20 درصد سرمایه فوت به هر علت برای هزینه های پزشکی ناشی از وقوع خطرات مشمول بیمه های حوادث به بیمه شده .

  پوشش تکمیلی معافیت از پرداخت حق بیمه و برخورداری از تمام مزایای بیمه زندگی در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گذار بر اثر حادثه تا پایان مدت بیمه نامه.

  پرداخت 1 تا 3برابر آخرین حق بیمه پرداختی سالیانه بیمه گذار و به مدت ده سال، در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بر اثرحادثه بیمه شده

  پوشش رایگان فوت در اثر حادثه تا زمان صدور و حداکثربه مدت 7 روز.

  پرداخت 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان اندوخته ریاضی بیمه گذار به بیمه شده هایی که در آخرین سال حیات خود قرار دارند.

  معافیت استفاده کنندگان از مالیات بر درامد و ارث

  پرداخت تا 25 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 200.000.000 ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به یکی از امراض خاص و یا پیوند اعضاء اصلی بدن.

  پرداخت تا 50 درصد سرمایه فوت و حداکثر به میزان 300.000.000 ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا شدن بیمه شده به بیماری سرطان

  امکان ادامه پوشش های تبعی بیمه نامه در صورت عدم پرداخت حق بیمه توسط بیمه‌گذار و تامین حق بیمه از محل ذخیره ریاضی

  مزایای سرمایه گذاری  " مــان "

  در بیمه زندگی مان، بیمه گذار علاوه بر سود علی الحساب تضمینی، در 85 درصد منافع حاصله از سرمایه گذاری بیمه گر بر روی ذخیره بیمه نامه مشارکت دارد

  امکان تبدیل کل یا بخشی از اندوخته بیمه نامه به بیمه بازنشستگی در پایان مدت بیمه نامه .

  ارایه اطلاعات مالی شفاف و کامل در پایان هر دوره از شرایط مالی بیمه نامه شامل سرمایه‌بیمه، کل حق بیمه پرداختی، میزان اندوخته و سایر موارد  ...

  امکان دریافت وام تا 90 درصد ارزش بازخریدی بیمه نامه از پایان سال دوم بدون نیاز به ضامن

  امکان بازخرید بیمه نامه یا بخشی از بیمه نامه بدون محدودیت زمانی ، در صورت وجود ارزش بازخریدی

   

  دانلود بروشر بیمه نامه

  دانلود جدول ارزش بازخرید برای سن 30 سال


  بیمه های اشخاص

  بیمـــه نـامـــه جـــامـــع زنـــدگــــی


  شرایط بيمه نامه عبارتند از :

  1.      داشتن حداقل 1 سال تمام  و حداکثر 70 سال تمام

  2.      حداقل مدت قرارداد 5 سال و حداکثر 55 سال

  3.      حداقل سرمایه فوت بیمه نامه 10.000.000  ریال و حداکثر 1.000.000.000 ریال

  4.      نحوه پرداخت حق بیمه ( ماهیانه ، سالیانه ، یکجا )

   

  مزاياي اين بيمه نامه عبارتند از :

  1. در صورت فوت طبیعی بیمه شده :

  پرداخت سرمایه فوت بیمه نامه به علاوه ذخیره ایجاد شده تا زمان فوت به استفاده کنندگان

   مثلا اگر سرمایه فوت 100.000.000  ریال باشد و سود حاصل از سرمایه گذاری در بیمه نامه در زمان فوت 87.086.000 ریال شده  باشد شرکت  بیمه ایران مبلغ 187.086.000 ریال به ذینفع پرداخت می کند .

  1. در صورت فوت بر اثر حادثه بیمه شده  :

  پرداخت حداکثر 4 برابر سرمایه فوت بیمه نامه به علاوه ذخیره ایجاد شده تا زمان فوت به استفاده کنندگان ( ر صورتیکه بیمه گذار و بیمه شده یکی باشد)

  مثلا اگر سرمایه فوت 100.000.000  ریال باشد و سود حاصل از سرمایه گذاری در بیمه نامه در زمان فوت 87.086.000 ریال شده  باشد شرکت  بیمه ایران مبلغ 487.086.000 ریال به ذینفع پرداخت می کند .

  توضيح :  ذخيره رياضي بيمه نامه مبلغي است كه هر ساله پس از كسر هزينه ها و حق بيمه خطر فوت از كل حق بيمه، باقي مي ماند و با ذخيره رياضي بيمه نامه در پايان سال قبل جمع شده و هرساله معادل نرخ بهره فني (سود تضمين شده قرارداد )، درصد سود معيني به آن اضافه مي گردد.

  1. پوشش امراض خاص :

  در صورتیکه در طول مدت اعتبار بیمه نامه ، طبق تشخیص پزشک معتمد بیمه ایران ،‌ بیمه شده دوچار بیماریهای خاص شود حداکثر مبلغ 50.000.000 ریال برای کودکان  و حداکثر مبلغ 100.000.000 ریال برای بزرگسالان غرامت بعنوان کمک هزینه پزشکی به وی پرداخت می گردد

  بیماریهای خاص عبارتند است :

  بزرگسالان : هر گونه عارضه جسمی و اختلال در اعمال طبیعی اعضاء و جهاز مختلف بدن که ناشی از بروز سکته قلبی ، سکته مغزی ، سرطان ، پیوند اعضاء اصلی بدن ، جراحی عروق قلبی ( کرونر ) باشد .   

  کودکان و نوجوانان : : هر گونه عارضه جسمی و اختلال در اعمال طبیعی اعضاء و جهاز مختلف بدن که ناشی از فلج اطفال  ، آسیب مغزی ، تب روماتیسمی   پیوند اعضاء اصلی بدن ، سرطان باشد .

  1. معافیت از پرداخت حق بیمه :

  در صورتیکه در طول مدت اعتبار بیمه نامه ، طبق تشخیص پزشک معتمد بیمه ایران بیمه شده دوچاراز کارافتادگی دائم بشود از زمان بروز این عارضه تا پایان قرارداد از پرداخت حق بیمه معاف میگردد .

   تذکــــر مهـــم :  این پوشش برای قرارداد هایی می باشد که بیمه گذار و بیمه شده یک نفر باشد ( شخص واحد )

  1. اعطای وام به اعتبار بیمه نامه :

   پرداخت وام حداکثر تا 90% ارزش بازخریدی بیمه پس از گذشت 2 سال از تاریخ شروع بیمه نامه با نرخ بهره 4 درصد  بيشتر از  نرخ   بهره فني  بیمه نامه بدون  ضامن به دفعات

  مثلا اگر بعد از گذشت 5 سال ارزش بازخریدی بیمه نامه 26.810.000 ریال شده باشد شرکت بیمه ایران 90٪ مبلغ ارزش بازخرید را  با نرخ بهره 4%  بالاتر از نزخ سود تضمینی قرارداد بدون ضامن به شما پرداخت می کند و شما می توانید بعد از تسویه وام مجدداً درخواست وام نمائید .

  1. مشارکت در سرمایه گذاری شرکت سهامی بیمه ایران :

   استفاده کنندگان از بیمه نامه در صورت فوت و یا حیاط بیمه شده در 85% از سود حاصل از سرمایه گذاری بیمه نامه با شرکت سهامی بیمه ایران مشارکت دارند .

  توضيح :  مشاركت در منافع بيمه نامه در پايان هر سال مالي و پس از تشكيل ترازنامه مربوطه تعيين و درصورت تحقق آن، 85% منافع مذكور به عنوان سرمايه اضافي به سرمايه مندرج در بيمه نامه ( با احتساب تعديلات سالانه ) افزوده مي گردد. شايان ذكر است مشاركت در منافع بيمه نامه هاي عمر قطعي نبوده و تابع عملكرد مالي شركت خواهد بود.

  1. قابلیت انصراف از ادامه بیمه نامه و بازخرید آن :

  درصورت انصراف بيمه گذار از ادامه قرارداد بيمه، مبلغ ارزش بازخريد بيمه نامه به بيمه گذار پرداخت مي گردد.

  1. تعیین ذینع ( استفاده کنندگان ) و یا تغییر آن :

  بیمه گذار حق دارد استفاده کنندگان بیمه نامه را با موافقت کتبی بیمه شده در هر مقطع از زمانی بیمه نامه هم از نظر حقیقی و یا حقوقی بودن و هم از نظر حق السهم تغییر دهد . 

  1. پرداخت سرمایه بیمه نامه در پایان قرارداد :

   امكان دريافت ذخيره رياضي بيمه نامه در پايان مدت قرارداد بیمه نامه می تواند به صورت یکجا ( مبلغ ثابت ) ، مستمری مادام العمر ، مستمری مدت مشخص  باشد که طبق تقاضی بیمه گذار مشخص میشود.

   

    دانلود شرایط خصوصی بیمه نامه جامع زندگی ، کودکان و نوجوانان

    دانلود جدول مذاکره بیمه نامه جامع زندگی ، کودکان و نوجوانان       

   


  بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی  

  طــرح حــامــی


  بیمه آتش سوزی ، تأمین خسارت و جبران زیانهای مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش سوزی به اموال و دارائیهای منقول و یا غیرمنقول بیمه گزار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد میشود. بنابراین در بیمه آتش سوزی، خسارتهای مالی مورد تأمین قرار میگیرند نه خسارتهای جانی و بدنی. کلیهبازرگانان، تجار، تولید کنندگان و تمامی افرادی که نوعی کالای ارزشمند را در سطح کشور جابجا می کنند به این بیمه نامه نیاز دارند . خسارت وارد به اموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش سوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخگویی بیمه گزار شود نیز همراه پوشش خطرآتش سوزییا به طور جداگانه از طریق بیمه نامه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه گران قرار می گیرند.

   

  در این بیمه نامه کلیه  واحدهای مسکونی در قبال خطرهای ناشی از آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه  ، سیل ، طوفان ، زلزله ، ترکیدگی لوله آب ، ضایعات ناشی از برف و باران و ذوب برف ، سنگینی برف سرقت اثاثه منزل ، مسئولیت مالی در برابر همسایگان ، غرامت فوت و نقص عضو ، هزینه پزشکی بیمه گذار و خانواده ، هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه گذار و خانواده ، پوشش خطر نوسانات برق ، پوشش تامین معیشت سرپرست خانواده ، خسارت های احتمالی واده به اتومبیل شخصی متعلق به بیمه گذار یا اعضاء خانواده را  تحت پوشش قرار خواهد گرفت .

   

  حق بیمه این بیمه نامه بشرح جدول ذیل از حداقل 240.000 ریال که بنا به ارزش ساختمان ، تاسیسات و اثاثه منزل  انتخابی و محاسبه می گردد .   

   

  پرسشنامه باید توسط بیمه گذار یا نماینده واجد صلاحیت وی تکمیل گردد و به امضای وی و در صورت شخصیت حقوقی بودن بیمه گذار،ممهور به مهر وی گردد.لازم به ذکر است که پرسشنامه جزء لاینفک بیمه نامه صادره بوده و بیمه نامه بر اساس اطلاعات آن صادر گردیده و به آن استناد می گردد بنابراین ضروری است بیمه گذار کلیه اطلاعات آن را صادقانه و بطور کامل تکمیل نماید     

   حداقل تعهدات  بیمه نامه فوق الذکر به شرح جدول ذیل میباشد :

  دیف

  شـــــــرح مـــــورد بیمـــه

  ســـرمــایــه مــورد بیمـــه ( ریال )

  1

  ارزش اعیانی ساختمان و تاسیسات در برابر خطرات مذکور 

  100.000.000

  200.000.000

  300.000.000

  2

  ارزش اثاثه منزل در برابر خطرات مذکور

  50.000.000

  100.000.000

  150.000.000

  3

  اثاثه منزل مسکونی در برابر خطر سرقت

  20.000.000

  40.000.000

  60.000.000

  4

  مسئولیت مالی در برابر همسایگان ناشی از وقوق خطرات مذکور

  10.000.000

  20.000.000

  30.000.000

  5

  غرامت فوت و نقص عضو اشخاص ساکن ناشی از وقوع خطرات مذکور

  20.000.000

  40.000.000

  60.000.000

  6

  هزینه پزشکی اشخاص ساکن ناشی از وقوع خطرات مذکور

  2.000.000

  4.000.000

  6.000.000

  7

  هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه گذار و خانواده ناشی از وقوع خطرات

  5.000.000

  10.000.000

  15.000.000

  8

  دستگاه ها و لوازم برقی منزل مسکونی در مقابل خطر نوسان برق

  10.000.000

  20.000.000

  30.000.000

  9

  تامین معیشت سرپرست خانواده پس از وقوع خطرات مذکور

  15.000.000

  30.000.000

  45.000.000

  10

  خسارت احتمالی وارده به اتومبیل بیمه گذار یا خانواده

  40.000.000

  80.000.000

  120.000.000

  جمع کل حق بیمه ( با احتساب 4% مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری )

  240.000

  480.000

  720.000

   

  شرایط و مراحل و مواردی که در صدوربیمه نامه های آتش سوزی باید مورد توجه قرار گیرد بشرح ذیل می باشد :

  تکمیل پرسشنامه توسط بیمه گذار :  فرم چاپی تحت عنوان برگ پیشنهاد بیمه که حاوی اطلاعاتی می باشد توسط   بیمه گذار تکمیل و امضاء می شود کهمبنایبیمه نامه های آتش سوزی قرار می گیرد .

  پیشنهاد تکمیل شده توسط صادر کننده بیمه نامه مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که نیاز به بازدید از محل موردبیمه احساس شود توسط کارشناسان بازدید اولیه از محل مورد بیمه بازدید بعمل آمده و گزارش مربوطه جهت صادر کننده بیمه نامه ارسال می گردد و صادر کننده بیمه نامه با بررسی و مطالعه مجدد برگ پرسشنامه و گزارش بازدید اولیه تهیه شده در مورد امکان صدور بیمه نامه آتش سوزی تصمیم لازم را اخذ و با توجه به وضعیت ریسک نسبت به صدور بیمه نامه اقدام می نماید .پس از تهیه پیش نویس، بیمه نامه مورد نظر بر روی فرم بیمه نامه های آتش سوزی مورد عمل بیمه گر، تایپ، نسخه اصلی آن جهت پرداخت حق بیمه به بیمه گذارارائه می گردد .

   بیمه گذار می تواند حق بیمه را با مراجعه به سیستم پرداخت پورتال به سه شکل زیر پرداخت نماید و سند را ثبت نماید :

  1 . چک ( چک در وجه شرکت سهامی بیمه ایران )

  2 . واریز به بانک (  فیش بانکی )

  3 . پرداخت آنلاین ( پرداخت اینترنتی )

   

  دانلود بروشر بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی طرح حامی


  بیمه های اشیاء

  بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی  ـ  طرح جامع روستائیان


  بیمه آتش سوزی ، تأمین خسارت و جبران زیانهای مالی و مادی است که بر اثر وقوع خطر آتش سوزی به اموال و دارائیهای منقول و یا غیرمنقول بیمه گزار اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی وارد میشود. بنابراین دربیمه آتش سوزی،خسارتهای مالی مورد تأمین قرار میگیرند نه خسارتهای جانی و بدنی. کلیه بازرگانان، تجار، تولید کنندگان و تمامی افرادی که نوعی کالای ارزشمند را در سطح کشور جابجا می کنند به این بیمه نامه نیاز دارند . خسارت وارد بهاموال اشخاص ثالث بر اثر وقوع آتش سوزی که مطابق قانون، موجب مسئولیت و پاسخگویی بیمه گزار شود نیز همراه پوشش خطرآتش سوزییا به طور جداگانه از طریق بیمه نامه مسئولیت مدنی مورد تأمین بیمه گران قرار می گیرند.

  الف : خطرات اصلی  :

  در این بیمه نامه کلیه  واحدهای مسکونی مستقر در روستاها در قبال خطرهای ناشی از آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه  ، سیل ، طوفان ، زلزله ، سنگینی برف ، سرقت اثاثه منزل ، مسئولیت مالی در برابر همسایگان ، غرامت فوت و نقص عضو ، هزینه پزشکی بیمه گذار و خانواده ، هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه گذار و خانواده ، پوشش تامین معیشت سرپرست خانواده ، خسارت های احتمالی واده به ماشین آلات کشاورزی متعلق به بیمه گذار مستقر در محل  ، خسارت وارده بر محصولات باغی و کشاورزی را  تحت پوشش قرار خواهد گرفت .

  حق بیمه این بیمه نامه بشرح جدول ذیل از حداقل 250.000 ریال که بنا به ارزش ساختمان ، تاسیسات و اثاثه منزل  انتخابی و محاسبه می گردد .   

  پرسشنامه باید توسط بیمه گذار یا نماینده واجد صلاحیت وی تکمیل گردد و به امضای وی و در صورت شخصیت حقوقی بودن بیمه گذار،ممهور به مهر وی گردد.لازم به ذکر است که پرسشنامه جزء لاینفک بیمه نامه صادره بوده و بیمه نامه بر اساس اطلاعات آن صادر گردیده و به آن استناد می گردد بنابراین ضروری است بیمه گذار کلیه اطلاعات آن را صادقانه و بطور کامل تکمیل نماید.

  حداقل تعهدات  بیمه نامه فوق الذکر به شرح جدول ذیل میباشد :

  ردیف

  شـــــــرح مـــــورد بیمـــه

  ســـرمــایــه مــورد بیمـــه ( ریال )

  1

  ارزش اعیانی ساختمان و تاسیسات در برابر خطرات مذکور 

  100.000.000

  200.000.000

  300.000.000

  2

  ارزش اثاثه منزل در برابر خطرات مذکور

  50.000.000

  100.000.000

  150.000.000

  3

  اثاثه منزل مسکونی در برابر خطر سرقت

  20.000.000

  40.000.000

  60.000.000

  4

  مسئولیت مالی در برابر همسایگان ناشی از وقوق خطرات مذکور

  10.000.000

  20.000.000

  30.000.000

  5

  غرامت فوت و نقص عضو اشخاص ساکن ناشی از وقوع خطرات مذکور

  30.000.000

  60.000.000

  90.000.000

  6

  هزینه پزشکی اشخاص ساکن ناشی از وقوع خطرات مذکور

  3.000.000

  6.000.000

  9.000.000

  7

  هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه گذار و خانواده ناشی از وقوع خطرات

  10.000.000

  20.000.000

  30.000.000

  8

  خسارت وارده بر محصولات باغی و کشاورزی ناشی از وقوع خطرات  

  10.000.000

  20.000.000

  30.000.000

  9

  تامین معیشت سرپرست خانواده پس از وقوع خطرات مذکور

  15.000.000

  30.000.000

  45.000.000

  10

  خسارت احتمالی وارده به اتومبیل بیمه گذار یا خانواده

  40.000.000

  80.000.000

  120.000.000

  جمع کل حق بیمه ( با احتساب 4% مالیات بر ارزش افزوده و عوارض شهرداری )

  250.000

  500.000

  750.000

  شرایط و مراحل و مواردی که در صدور بیمه نامه های آتش سوزی باید مورد توجه قرار گیرد بشرح ذیل می باشد :

  تکمیل پرسشنامه توسط بیمه گذار :  فرم چاپی تحت عنوان برگ پیشنهاد بیمه که حاوی اطلاعاتی می باشد توسط   بیمه گذار تکمیل و امضاء می شود که مبنای بیمه نامه های آتش سوزی قرار می گیرد .

  پیشنهاد تکمیل شده توسط صادر کننده بیمه نامه مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که نیاز به بازدید از محل مورد بیمه احساس شود توسط کارشناسان بازدید اولیه از محل مورد بیمه بازدید بعمل آمده و گزارش مربوطه جهت صادر کننده بیمه نامه ارسال می گردد و صادر کننده بیمه نامه با بررسی و مطالعه مجدد برگ پرسشنامه و گزارش بازدید اولیه تهیه شده در مورد امکان صدور بیمه نامه آتش سوزی تصمیم لازم را اخذ و با توجه به وضعیت ریسک نسبت به صدور بیمه نامه اقدام می نماید . پس از تهیه پیش نویس، بیمه نامه مورد نظر بر روی فرم بیمه نامه های آتش سوزی مورد عمل بیمه گر، تایپ، نسخه اصلی آن جهت پرداخت حق بیمه به بیمه گذار ارائه می گردد .

  بیمه گذار می تواند حق بیمه را با مراجعه به سیستم پرداخت پورتال به سه شکل زیر پرداخت نماید و سند را ثبت نماید :

  1 . چک ( چک در وجه شرکت سهامی بیمه ایران )

  2 . واریز به بانک (  فیش بانکی )

  3 . پرداخت آنلاین ( پرداخت اینترنتی )

  دانلود بروشر بیمه نامه آتش سوزی منازل مسکونی ـ طرح مهر


Copyright © 2014 - 2021 iran insurance co agent 31537 . All rights reserved

Powered By : www.kazempoor.ir | Seo by Mehdi Kazempoor